O nas

Usługi logistyczne

Meest Polska jest międzynarodowym operatorem pocztowym, który świadczy usługi logistyczne m.in. w sektorze e-commerce, zarówno dla osób prywatnych, jak i Klientów biznesowych.

Zapraszamy do współpracy!

ul. Drogowców 7 
39-200 Dębica, Polska
Tel./fax: +48 146-818-484
info@meestpolska.pl

Nasi partnerzy

 

Zasięg międzynarodowy

Strategicznym partnerem handlowym Meest Polska jest Meest Group, w skład której wchodzą przedsiębiorstwa ROSAN, Meest Express oraz spółki Meest na całym świecie.

Rynek ukraiński

Dzięki współpracy z firmą ROSAN jesteśmy czołowym graczem na rynku ukraińskim.

Pracujemy z najlepszymi

W Polsce naszymi partnerami są: Poczta Polska, GLS, RUCH, Epaka.pl. Współpracujemy także z dużymi międzynarodowymi sklepami jak Bonprix, Next, Answear, Zalando, czy LaModa.

Dlaczego my

 

Działamy kompleksowo

Meest Polska oferuje swoim Klientom kompleksową usługę. Składa się na nią konsolidacja paczek, obsługa celna, przewóz i dostarczanie przesyłek, a także pośrednictwo w płatnościach.

Nowe produkty

Nasza firma jest dziś liderem w sektorze usług logistycznych
dla e-commerce, a nasza oferta stale się poszerza.

Zaufanie Klientów

Na usługi oferowane przez Meest Polska jest coraz większe zapotrzebowanie, a wypracowana marka cieszy się dużym uznaniem i zaufaniem Klientów.

Jesteśmy liderem

W Polsce jesteśmy liderem na rynku sprzedaży transgranicznej. Specjalizujemy się w logistyce, usługach pocztowych i dostarczaniu przesyłek z krajów Unii Europejskiej do odbiorców na terytorium Ukrainy.

Działamy globalnie

Istotnym elementem naszej działalności jest obsługa przesyłek z USA do Polski i innych krajów europejskich. Dzięki sieci magazynów w USA, Chinach i Europie dostarczamy naszym Klientom przesyłki z Francji, Włoch, Niemiec i wielu innych państw.

Historia

 

Wieloletnie doświadczenie

Meest Corporation Inc., bez której nie byłoby naszego sukcesu, w branży usług logistyczno-kurierskich działa od prawie 30 lat.

Znajomość rynku

Nasza firma rozwijała się na bazie sukcesu Meest Corporation Inc., która już od 1989 obsługuje rynek przesyłek z Kanady i USA do Ukrainy.

Jesteśmy wszędzie

Nasza sieć to ponad 500 przedstawicielstw w 12 krajach na świecie.

Kontakt   •   Regulamin   •   Oferta dla biznesu