Skip links
Operator pocztowy z kilkudziesięcioletnią tradycją ​

Meest Polska

O Nas

Meest.

twoja. nowa. poczta.

Spółka Meest Polska jest operatorem pocztowym, świadczącym usługi logistyczne i pocztowe dla osób prywatnych oraz klientów biznesowych, m.in. z sektora e-commerce.

Dlaczego my

Jesteśmy liderem

W Polsce jesteśmy liderem na rynku sprzedaży transgranicznej. Specjalizujemy się w logistyce, usługach pocztowych i dostarczaniu przesyłek z krajów Unii Europejskiej do odbiorców na terytorium Ukrainy.

Działamy globalnie

Istotnym elementem naszej działalności jest obsługa przesyłek z USA do Polski i innych krajów europejskich. Dzięki sieci magazynów w USA, Chinach i Europie dostarczamy naszym Klientom przesyłki z Francji, Włoch, Niemiec i wielu innych państw.

Działamy kompleksowo

Meest Polska oferuje swoim Klientom kompleksową usługę. Składa się na nią konsolidacja paczek, obsługa celna, przewóz i dostarczanie przesyłek, a także pośrednictwo w płatnościach.

Więcej o nas

Spółka Meest Polska jest operatorem pocztowym, świadczącym usługi logistyczne i pocztowe dla osób prywatnych oraz klientów biznesowych, m.in. z sektora e-commerce.

Firma specjalizuje się w dostarczaniu przesyłek z krajów Unii Europejskiej do odbiorców na terytorium Ukrainy oraz krajów Wspólnoty Niepodległych Państw. Aktywnie rozwija usługi dla segmentu C2C, prowadząc serwisy do nadania i obsługi przesyłek: www.meestpost.com, www.mymeest.pl, www.paczkadoukrainy.pl.

Strategicznym partnerem handlowym Meest Polska jest Meest Group, w skład której wchodzą przedsiębiorstwa ROSAN, Meest Express oraz spółki Meest na całym świecie. Dzięki współpracy z firmą ROSAN jesteśmy czołowym graczem na rynku ukraińskim.

NASI PARTNERZY
Na tej stronie internetowej wykorzystujemy pliki cookie w celu zwiększenia Twojego komfortu użytkowania witryny. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na ich przechowywanie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności i Cookies .